babaei_img

دوره آموزش دیتا در حوزه علوم پزشکی (دیتامدیک)

ثبت‌نام بزرگ‌ترین دوره آموزش دیتا در حوزه علوم پزشکی (دیتامدیک) آغاز شد.

انقلاب هوش مصنوعی در صنعت سلامت تغییرات شگرفی ایجاد خواهد کرد، از حذف برخی از مشاغل تا تغییر روش‌های تشخیصی و درمانی برای آشنایی با این انقلاب دوره‌ای جامع برای افراد فعال و علاقه‌مند به این حوزه توسط مرکز تحقیقات جراحی مغز و اعصاب عملکردی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و آکادمی دیپ‌نکس تدارک‌دیده‌شده است.

این دوره برای افرادی مناسب است که می‌خواهند دانش و مهارت‌هایشان را در زمینه ارتباط میان هوش مصنوعی و داده‌های پزشکی توسعه دهند و به‌عنوان پژوهشگر یا فعال در صنعت پزشکی، بهبود‌های اساسی در تصمیم‌گیری‌های بالینی و تحلیل دقیق داده‌های پزشکی با کمک هوش مصنوعی ایجاد کنند.

در این دوره آنلاین شرکت‌کنندگان فرصتی برای یادگیری نحوه صحیح برخورد با داده‌های پزشکی و ایجاد ارتباطی مابین هوش مصنوعی و علوم پزشکی را فرا خواهند گرفت و در پایان دوره نیز امکان دریافت گواهی‌نامه بین‌المللی بنیاد The Carpentries آمریکا را خواهند داشت.

شرکت‌کنندگان در پایان این دوره می‌توانند نگاه خاص‌تری به مسائل پیدا کرده و مسائل مرتبط با رشته‌های خود را به صورتی تعریف کنند که مهندسین هوش مصنوعی و کامپیوتر بتوانند این مسائل را با استفاده از هوش مصنوعی حل کرده و آن را به محصولات قابل‌ارائه به بازار و یا تحقیقات ارزشمند علمی تبدیل کنند.

افراد علاقه‌مند به شرکت در این دوره آموزشی برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت دوره، بر روی این لینک کلیک کنید. مهلت ثبتنام و ظرفیت دوره محدود است.